SANITÁRNÍ KERAMIKA

Previous Next

Sanitární keramika

Na trhu se dnes objevuje sanitární keramika různých výrobců, kteří hledí nejen na funkčnost, ale také na designové zpracování svých výrobků. Koupelnu si tak můžete vybavit dle svých potřeb, požadavků a nemusíte se omezovat na COKOLIV, pokud je Vaše koupelna menších rozměrů.

 

Samozřejmě je nutné hledět na rozpočet, ale chce to opravdu promyslet. Každý den totiž použijete umyvadlo, klozet i vanu nebo sprchový kout, je třeba dbát na to, aby to byly výrobky, na které je spolehnutí a zajistit si takové, které Vám budou dlouho sloužit.

 

Nemyslím si, že by někdo z našich klientů, pár dnů po dokončené rekonstrukci bytového jádra nebo koupelny měl radost z toho, že je nutné kvůli nekvalitnímu protékajícímu sprchovému koutu jeho koupelnu znovu rozkopat a o další týdny si tak prodloužit naši přítomnost v bytě. Ne že bychom tam nebyli rádi…

 

Z tohoto důvodu je dobré, abyste se spolehli na naše zkušenosti, které jsou za dobu, kdy provádíme rekonstrukce bytových jader a rekonstrukce koupelen, opravdu velmi pestré a bohaté.

 

sanitarni ravaksanitarni ravak 2 

 

Doporučujeme kvalitní české výrobce, jako jsou

partneri ravakpartneri jika

 nebo sanitární keramiku světově proslulých značek:

partneri rocapartneri laufen

partneri kaldeweipartneri gustavberg

 

a mnohé další….


 

pár slov pod čarou – vybíráme s vámi sanitární keramiku

 

Společnost RAVAK 

 

Společnost RAVAK a.s. je momentálně největší výrobce vybavení pro koupelny ve střední a východní Evropě, působí ve více než 50 zemích světa. Neustále investuje do výrobních technologií a designové tvorby svých produktů a to jí staví na žebříčku Vašeho favorita pro vybavení koupelny opravdu na vysokou pozici.

 

Projděte si jednotlivé koncepty RAVAK a pochopíte. Ucelený design jednotlivých sérií, smysl pro detail a zpracování a to, že díky RAVAKU jste schopni do opravdu malé koupelny dostat vanu se zástěnou, umyvadlo s odkládací plochou a nábytek, do kterého se vejde vše potřebné. Při rekonstrukcích koupelen a bytových jader jsme díky důmyslnému designu vany ROSA do koupelny umístili i pračku.

 

A dál: sprchové kouty mají technické řešení AntiBlock, které brání zadrhnutí a zkřížení posuvných dveří sprchových zástěn. Tento mechanismus byl otestován na minimální životnost 1 000 000 otevření. Počítali jsme to….čtyřčlenné rodině, kde se bude každý 2x denně sprchovat by trvalo 170 let aby na tuto minimální životnost dosáhli.….AntiBlock tak bez nadsázky slibuje doživotní bezporuchový a tichý chod rámové konstrukce posuvných dílů.

  

cskk4

 

bskk3