KOUPELNOVÝ NÁBYTEK

Previous Next

Koupelnový nábytek

Koupelnový nábytek je pojem pro širokou škálu produktů, které maximalizují úložné prostory v koupelně. Stejně jako keramické obklady a sanitu, i s koupelnovým nábytkem je třeba počítat již před začátkem rekonstrukce bytu, bytového jádra nebo před rekonstrukcí koupelny.

Skříňky pod umyvadla, umyvadlové desky, galerky, zrcadla a samostatné skříňky se vyrábějí jako celé sestavy, v různých designových řadách. Na trhu je mnoho společností, které je nabízejí v různých provedeních.  

 

 

partneri jika

JIKA CUBE

 

cube 2

 

 

Při výběru koupelnového nábytku je třeba hledět na funkčnost a povrchovou úpravu, která bude opravdu vhodná do koupelny. Můžete vybírat třeba ze sortimentu společnosti SIKO, ale pokud budete chtít něco trochu jiného, trochu výjimečného, trochu kvalitnějšího, zkuste se podívat třeba na nabídku tuzemské společnosti Dřevojas, Jika nebo EDEN. Tyto společnosti mají s výrobou letité zkušenosti, a rozhodně je zde z čeho vybírat.

 

 

logo eden

 

EDEN FIRENZE

 

firenze hlavn 01

 

 

partneri drevojas

Společnost Dřevojas nabízí originální a kvalitní koupelnový nábytek, mezi jeho produkty patří ale také umyvadla a koupelnová zrcadla s nevšedním designem.

 

DŘEVOJAS, TOWER

 

203

 

S výběrem zařizovacích předmětů pro rekonstrukci bytového jádra nebo rekonstrukci koupelny Vám rádi poradíme, spolehněte se na naše zkušenosti, získané především zpětnou vazbou na naše klienty .