• Po - Pá: 8:00 - 17:00

PLOVOUCÍ PODLAHY

  • Plovoucí podlahy
  • Plovoucí podlahy
  • Plovoucí podlahy
  • Plovoucí podlahy
  • Plovoucí podlahy
  • Plovoucí podlahy
  • Plovoucí podlahy
  • Plovoucí podlahy
  • Plovoucí podlahy
  • Plovoucí podlahy

Plovoucí podlahy

haro HARO Laminátové podlahy

Krásné, odolné, moderní a snadno se čistí a udržují - takové jsou laminátové podlahy HARO.

 

Bydlení v novém světle


Laminat T100 LA Buche impresso 525661 Int01Dub, pinie, ořech - kdo jiný než specialista na dřevěné podlahy HARO ví více o tom, jak mají vypadat autentické dekory dřevin? Dokonalý obraz přírody našich laminátových podlah místnosti zcela změní, propůjčí jim osobitý charakter a dodá jim na hodnotě. Naše laminátové podlahy se postarají o příjemné bydlení a mají trvalý pozitivní dopad na kvalitu života. Eleganci dřeva nikdo neodolá. Od dřevěné podlahy téměř k nerozeznání! Rozdíl laminátových podlah HARO není vidět jen opticky, jsou to také výjimečně robustní a odolné podlahy s dlouhou životností. U nás můžete vždy požadovat nejvyšší standardy kvality! Bydlete a pracujte v novém světle – s HARO.

 

 

 

 

 

 

 Dřevěné dekory v záři reflektorů

 

Laminat T100 LA Eiche hellgrau 527077 QV Výstup jako na tanečním parketu! Úžasně reálné a naprosto přirozené. Laminátové podlahy HARO vám to ztěžují, odhalit rozdíl od originálu není vůbec snadné. Vzhledem k našim 60letým zkušenostem s výrobou vícevrstvých dřevěných podlah není ani divu. Jako specialista na dřevěné podlahy máme zvláštní cit pro krásné a přírodní dřevěné dekory a víme přesně, jak je nejlépe využít. Vstupte do světa laminátových podlah HARO a dovolte, aby se vaše místnosti staly středem pozornosti.

 

 

 

 

 

 

 

Proč HARO laminát?

 

1. Laminátová podlaha s nejkrásnějšími napodobeninami dřevin

Přední německý specialista na dřevěné podlahy vám nabízí dokonalé dřevěné dekory, které jsou od originálu k nerozeznání. Výběrem různých autentických povrchů, dokonce i dlouhého prkna Gran Via, vzniká přesvědčivý celkový dojem z podlahy, který překvapí v každé domácnosti.

 

2. Nejtišší laminátová podlaha na světě

Know-how se postará o dokonalý vzhled, inovace o lepší komfort a Tritty Silent CT o klid ve vašich místnostech. Díky vybavení naší technologií ComforTec vám můžeme nabídnout nejtišší laminátovou podlahu na světě - hluk prostředí je snížen o neuvěřitelných 60 %**.

 

3. Laminátová podlaha s pravděpodobně nejsnadnější pokládkou

Aby naše podlahy nejen dobře vypadaly, ale aby se i jednoduše pokládaly, vybavili jsme je systémem pokládky Top Connect, který ne nadarmo platí za nejsnadnější systém pokládky na světě.

 

Formát prken a vzory

Každý prostor má své specifické vlastnosti a každý obyvatel své vlastní nároky. A ke splnění jakéhokoli snu o bydlení nabízíme laminátové podlahy HARO v šesti různých formátech: od klasických prken rustikálního vzhledu k trendovým laminátovým prknům Gran Via v extra velkém formátu XXL. Větší výběr, abyste nemuseli dělat tolik kompromisů!

 

Šest různých vzorů splní každý sen o bydlení

 

3-lamela

Tento klasický formát je znám jako „vzor parketa“. Tři lamely na prkně vytváří příjemnou živost.

 
Rozměry HARO laminátového prvku 3vrstvého
 

Rozměry
193 x 1282 mm

2-lamela

Jasnost. Jasnost díky opakující se struktuře: Náš 2lamelový model je absolutním trhákem, je moderní a svěží.

 
Rozměry HARO laminátového prvku 2vrstvého
 

Rozměry
193 x 1282 mm

vzor prkno

Klasika. Zvláště oblíbená podlaha díky své velkorysé optice. Vzor prkno nabízí velkorysost pro mnoho řešení prostoru. I malé prostory mohou být vypadat velkoryse.

 
Rozměry HARO laminátového prvku Campus 4V
 

Rozměry
193 x 1282 mm

Loft 4V

Štíhlost. Moderní alternativa ke vzoru prken je naše štíhlá Loft 4V. Sražená hrana kolem dokola působí výrazně, přitom však ne neklidně.

 
Rozměry HARO laminátového prvku Loft 4V
 

Rozměry
135 x 1282 mm

Campus 4V

Aktuální trend. Formát prkna Campus 4V je fascinujícím propojením velkorysé šířky 243 mm s klasickou délkou vzoru prkna 1282 mm. Zvýrazněná struktura vytváří sraženou hranu na všech čtyřech stranách.

 
Rozměry HARO laminátového prvku Campus 4V
 

Rozměry
243 x 1282 mm

Gran Via 4V

Gigant: Náš formát dlouhých prken Gran Via 4V rozšiřuje paletu! S trendovým formátem v délce 2200 mm a šířce 243 mm vzniká plastický design, díky němuž prostor působí prostorněji. Zvláštní délka a čtyřstranně sražená hrana nechávají charakter prkna ještě více vystoupit.

 
Rozměry HARO laminátového prvku Gran Via 4V
 

Rozměry
243 x 2200 mm

 

Autentické povrchy a dekory

Díky dlouholetým zkušenostem se zušlechťováním dřevěných podlah HARO, jako nikdo jiný, zcela ovládá přirozenou a plastickou prezentaci dřevin. Lidé, kteří oceňují maximální autenticitu, naleznou u HARO vizuálně působivé možnosti. Od hladkých povrchů po složité struktury, které se od pravého dřeva dají sotva rozeznat. Dekory laminátových podlah HARO mají vzhled skutečného dřeva. Důsledně propracované až do nejmenšího detailu, laminátové podlahy mají póry, struktury a dokonce i autentické trhliny.

 
HARO Laminát s matným povrchem

mat

Hladkost bez kartáčování s přírodně matným vzhledem.

HARO Laminát s porézním povrchem

pór

S lehkými póry a hedvábně matným leskem.

HARO Laminát s porézním matným povrchem

pór mat

S lehkými póry a přirozeně elegantním vzhledem.

 
 
HARO Laminát s porézním rustikálním povrchem

pór rustikální

Expresivní povrch, jehož strukturu póru ucítíte i na dotek. Díky souhře matného a lesklého efektu má tento povrch velmi originální vzhled.

HARO Laminát s kartáčovaným povrchem

kartáčovaný

Je cítit jako textura pravého dřeva.

HARO Laminát s kartáčovaným matným povrchem

kartáčovaný mat

Jako textura pravého dřeva. Matný vzhled zvýrazňuje přirozený dojem.

 
 
HARO laminát s porézním matným povrchem

jemný mat

Pocitově sametový měkký povrch. Přirozený mat s lehce lesklým efektem ve struktuře.

HARO Laminát s povrchem authentic

authentic

Téměř žádný rozdíl v porovnání s pravým dřevem. Struktura a dekor jsou v souladu. Stupeň lesku připomíná uzavřený povrch.

HARO Laminát s matným povrchem authentic

authentic mat

Téměř žádný rozdíl v porovnání s pravým dřevem. Struktura a dekor jsou v souladu. Povrch vypadá jako ošetřený přírodním olejem. U prken navíc ještě lehký lesk v pórech.

 
 
HARO Laminát s čelní a podélnou sraženou hranou

čelně a podélně sražená hrana

Nejen na podélných stranách, ale také napříč jsou hrany sraženy – pro ještě plastičtější vzhled. Odborně se toto nazývá čelní a podélná sražená hrana.

 
 
 
 

I při výběru dekoru nabízíme téměř vše, na co si vzpomenete: od velmi světlých dřevěných dekorů laminátových podlah jako Snow Pine handscraped* a sněhově bílému dubu authentic* po velmi tmavé dekory kouřového dubu achat authentic* nebo Black Oak s kartáčovaným povrchem*, od klidného dubu Contura v kamenně šedé barvě authentic* po excentrický vzhled Pinie Pacifico s kartáčovaným mateným povrchem*. Nabídka laminátových podlah HARO je stejně rozmanitá jako přání zákazníků.


 

Kontaktujte nás ještě dnes

Děkujeme vám za zájem o společnost DM Servis. 
Kontaktovat společnost DM Servis je velmi jednoduché. Uítáme e-maily a telefonáty od současných i potenciálních klientů, i pokud chcete jen předběžně konzultovat. Můžete nám kdykoliv zavolat nebo nám napsat e-mail..

Můžete použít i tento kontaktní formulář.

Odesláním poptávky souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle našich Podmínek ochrany osobních údajů.

_dsc0109_web.jpg
Vyplňte prosím požadované pole
Vyplňte prosím požadované pole
Vyplňte prosím požadované pole
Vyplňte prosím požadované pole

Veletržní 562 / 50

170 00 Praha 7

GPS: 50° 6' 2.496" N 14° 25' 27.724" E

Zaparkujte v modré zóně v blízkosti našeho studia, parkovné za Vás uhradíme on-line.

Po - Pá: 10:00 - 18:00 hod.

So: po telefonické domluvě

Naše prostory jsou plně klimatizované.

 

IČO: 61653179

DIČ: CZ7111220028