VYBAVENÍ BYTU

Previous Next

Vybavení bytu

Koupelna - místo každodenní očisty

Koupelna je místo, které navštívíte každý den, proto by to mělo být místo příjemné. Výběru sanity, keramických obkladů a dlažeb, věnujte více času a vše vklidu promyslete. 

Ať už za pomoci bytového designéra nebo dodavatelů, kteří jsou již také v mnohých případech vybaveni 3D grafickým programem, si nechte zpracovat vizualizaci Vaší nové koupelny. My ji pro Vás zrealizujeme.

 

 

 

koupelny

 

Které parametry jsou při výběru partnera pro rekonstrukci zásadní? Ptejte se!

 

  • jak dlouho se společnost věnuje rekonstrukcím bytů, bytových jader nebo rekonstrukcím koupelen (již více než 15 let ?) 

 

  • jaké má živnostenské oprávnění – zda odpovídá rozsahu rekonstrukce, které plánujete (naše živnostenské oprávnění: „ Provádění staveb a jejich změn a odstraňování, ale také truhlářství a podlahářství)

 

  • jaké služby (kromě samotné rekonstrukce) nabízí navíc (jsme zařízeni na kompletní rekonstrukce bytů – kromě koupelen si poradíme také se zbytkem bytu –  topení, elektrika, plyn, sádrokartonové prvky, podlahy, okna a dveře, a v neposlední řadě kuchyně a interiérový nábytek  – jsme autorizovaným prodejcem společnosti HANÁK nábytek a.s. . Pro naše klienty před zahájením stavby zajišťujeme projektovou dokumentaci a statické posouzení stavby, po dokončení předáváme potřebná potvrzení a revize.)

 

  • zda má společnost kancelář a pevnou linku , kam se vždy v průběhu rekonstrukce bytu dovoláte ( +420 233 383 353 )

 koupelny