KUCHYNĚ

Velice dbáme na individuální přístup ke každému z Vás, máme na paměti, že každý z Vás je osobnost a má trochu jiné potřeby a každý z Vás od své kuchyně očekává trochu něco jiného.

- Renáta Matoušková

Kuchyně a interiéry Hanák

Jako jediná stavební firma v Praze nabízíme našim klientům produkty společnosti HANÁK nábytek a.s.

Díky Interior Conceptu dokážeme vytvořit sladěný interiér v jedné ucelené linii - dveře a jakýkoliv nábytek v jednotném designu, barevném a materiálovém provedení.

  

 

Nábytek společnosti Hanák nejsou jen kuchyně, v současné době vyrábí také interiérové dveře, stoly, ložnice, šatny a šatní skříně, sedací soupravy - vše dokonale sladěné v Interior Conceptu - materiály, barvy, čalounění  - vše v nejvyšší kvalitě. V dnešní době má společnost pobočky nejen v Evropě, ale po celém světě a stále více spokojených klientů, kteří oceňují preciznost zpracování nábytkových produktů.

Dopřejte také sobě a své rodině život v kvalitně zařízeném interiéru. Vyšší pořizovací investice se v budoucnu mnohonásobně vrátí - jeho prokazatelně dlouhou životností.

Jaké jsou výhody značkového nábytku HANÁK?

  •  záruka 5 let na nábytek tuzemské společností, která udává směr a trendy ve výrobních technologiích, konstrukcích a tradičním řemeslu 
  •  doživotní záruka na kování BLUM / používá se stejné v každé řadě nábytku/
  • montáž nábytku proškoleným personálem - 100% záruka dokončení celé realizace 
  • záruční a pozáruční servis nábytku
  • certifikát výrobce, který zaručí i po letech jeho možné rozšíření nebo revitalizaci

 

kuchyne hanak active comfort tresen piemont 001

 

Nabídka produktů je široká - kuchyně, obývací pokoje, šatny a vestavěné skříně, stoly a konferenční stolky, ložnice, dětské pokoje a dveře.

Nově nabízíme produktovou řadu sedaček a židlí HANÁK. 

hanak premium kuchyne loreta

 

 

Když jsme před 16 lety hledali partnera pro dodání kuchyňského nábytku do nově zrekonstruovaného interiéru našich klientů, rozhodli jsme se pro společnost HANÁK nábytek a.s. a v dnešní době jsme si jistí, že jsme opravdu zvolili dobře. Naše cíle i vize jsou společné – zajistit klientům kvalitní nábytek pro jejich domov.

 

 hanak kuchyne line seda

 

Pro naše klienty jsme v roce 2003 otevřeli na Letné interiérové studio, kde jsou Vám k dispozici naši projektanti.

Projdou s Vámi krok za krokem vše, co je zapotřebí pro nový interiér - od plánování, přes grafické návrhy a odborné poradenství při výběru.

Pro naše klienty není tato služba zpoplatněna.

 

Navštivte nás v našem kuchyňském studiu na Letné, rádi Vám poskytneme bližší informace. Prostory jsou plně klimatizované. Zaparkujte v blízkosti našeho studia, parkovné uhradíme on-line.

 

kuchyne hanak active comfort oregonska borovice 002

 

 

kuchyne hanak active adria titul