• Po - Pá: 8:00 - 17:00

MARMOLEUM

  • Marmoleum
  • Marmoleum
  • Marmoleum
  • Marmoleum
  • Marmoleum
  • Marmoleum
  • Marmoleum
  • Marmoleum

Marmoleum

forbo flooring logo

 

Forbo Flooring je celosvětový výrobce vysoce kvalitních bytových a komerčních podlahovin. Pro každý projekt můžeme dodat "komplexní řešení" kvalitních podlahových krytin a to vše od jednoho zodpovědného dodavatele.

 

Přírodní vítěz! Linoleové produkty společnosti Forbo Flooring se značkou Marmoleum jsou přírodní podlahové krytiny spojené s udržitelností, odolností, vysokou kvalitou a inovativním designem. Produkty Marmoleum nabízí řešení pro doslova jakýkoliv typ použití. Více než 300 barvev a více než 12 různých struktur, jsou k dispozici ve formě pásů a modulárních dílců.

 

Marmoleum Solid

1180x664 Marmoleum Walton 171 4 B solidPrezentuje čistý, přirozený charakter linolea Marmoleum. Hrdě představujeme naši aktualizovanou kolekci podlah Marmoleum Solid, která kombinuje atraktivní, moderní design s bezkonkurenční všestranností a inovacemi. Objevte naší novou řadu Cocoa, kde jsme přidali slupky z kakaových bobů pro vytvoření jedinečného zrnitého vzhledu. Nebo se podívejte na reliéfní strukturu břidlice, která kombinuje nadčasový vzhled kamene s vřelostí a přirozeností produktu Marmoleum. Prozkoumejte, jak může být Marmoleum výrazné s řadami naší kolekce Solid: Concrete, Cocoa, Piano, Slate a Walton.

 

 

 

 

 

 

Marmoleum Linear

1480408117154 B linearVymezuje prostor Naše inovovaná kolekce Marmoleum Striato představuje atraktivní lineární podlahové dekory jak v hřejivě neutrálních, tak i ve vyhraněných jasných barvách. Organický lineární dekor dodává vaší podlaze přirozenou domácí atmosféru. Dekory řady Striato Textura přidávají hmatový vjem k našim krytinám Striato. Přirozený reliéf vytváří živou podlahu, která si pohrává s jemnými stíny a světlem. Kliknutím na obrázky níže můžete objevit 3 řady kolekce Marmoleum Striato.

 

 

 

 

 

 

Marmoleum Marbled

1484735181247 marbledKolem světa v 90 barvách. Mramorovaná kolekce je tentokrát představena v obrovské škále barev, kombinující výraznější a jemnější mramorované vzory v jednom přehledu. Mramorované dekory mohou kombinovat tři až osm různých barev, které se mohou lišit intenzitou a kontrastem. Někdy vytváří silný, výrazný kontrast jako skutečný mramor, jindy jsou barvy jemnější jako u nástěnných maleb. Klikněte na obrázky níže, abyste si prohlédli naše mramorované řady Real, Fresco a Vivace.

 

 

 

 

 

 

Marmoleum Modular dílce

1484737101554 modularNová a originální! Tato nová kolekce Marmoleum® Modular je kolekcí, která příjemně překvapí. Nabízíme vám 46 barev a designů, ze kterých můžete vytvořit inspirující podlahy, které bezvadně zapadnou do vašeho interiéru. Jsou zde čtyři nové rozměry dílců, od extra velkých (75x50), po malé (25x25). A mezi ně jsme vytvořili dvě odpovídající varianty (50x50) a (50x25), jež doplňují nabídku.

 

 

 

 

 

 

 

Akustické linoleum

1180x664 Marmoleum Decibel library akustickeAkustické linoleum nabízí linoleovou podlahovou krytinu, jež dosahuje akustického útlumu díky speciální izolační vrstvě, která je pevně spojena s linoleem v rolích. Tímto způsobem může být dosaženo zvýšení kročejové neprůzvučnosti až o 18dB.

 

 

 

 

 

 

 

Vodivé linoleum

1485864651434 vodiveMarmoleum® Ohmex je linoleum, které splňuje vyšší požadavky na elektrickou vodivost. Elektrický odpor je snížen na hodnotu < 1-10 8 Ω (EN1081) a zajišťuje bezpečnost osob a ochranu zařízení citlivých na elektrostatický náboj.

 

 

 

 

 

 

 

Sportovní linoleum

1480421971864 B sportovniMarmoleum Sport je k dispozici ve 12 barvách, které byly navrženy přesně podle vzorů barev nejčastěji používaných ve sportovních halách. Barvy mohou být vzájemně kombinovány tak, aby vymezily nebo zdůraznily hrací plochu používanou pro určité druhy sportů a kryjí případnou špínu.

 

 

 

 

 

 

 

Furniture Linoleum

1485872119138 furnitureNábytkové linoleum Forbo je přírodní materiál, které dodává finální pocit a dojem všem moderním povrchům nábytku jako jsou stoly, židle, stoličky, skříně, dveře, dělící příčky aj. Je známé pro svoji eleganci a trvanlivost. Matný povrch je příjemný na dotyk a jeho jemná textura jej činní unikátním při řešení povrchu nábytku.

 

 

 

 

 

 

 

Marmoleum Mendini

1484728510182 mendiniV úzké spolupráci s italským architektem Alessandro Mendinim vytvořila společnost Forbo 6 inovativních designů podlahy. Každý z nich je k dispozici ve formě vícebarevných panelůvytvořených pomocí vodního paprsku.

 

 

 

 

 

 

 

 

Aquajet

1484727445076 aquaTechnologie řezání vodním paprskem Aquajet umožňuje vytvoření těch nejsložitějších vzorů a dovoluje nekonečnou kreativitu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Kontaktujte nás ještě dnes

Děkujeme vám za zájem o společnost DM Servis. 
Kontaktovat společnost DM Servis je velmi jednoduché. Uítáme e-maily a telefonáty od současných i potenciálních klientů, i pokud chcete jen předběžně konzultovat. Můžete nám kdykoliv zavolat nebo nám napsat e-mail..

Můžete použít i tento kontaktní formulář.

Odesláním poptávky souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle našich Podmínek ochrany osobních údajů.

_dsc0109_web.jpg
Vyplňte prosím požadované pole
Vyplňte prosím požadované pole
Vyplňte prosím požadované pole
Vyplňte prosím požadované pole

Veletržní 562 / 50

170 00 Praha 7

GPS: 50° 6' 2.496" N 14° 25' 27.724" E

Zaparkujte v modré zóně v blízkosti našeho studia, parkovné za Vás uhradíme on-line.

Po - Pá: 10:00 - 18:00 hod.

So: po telefonické domluvě

Naše prostory jsou plně klimatizované.

 

IČO: 61653179

DIČ: CZ7111220028