Aktuálně

Previous Next

RAVAK - INSPIRATIVNÍ KOUPELNY

Můžete se spokojit s většinovým vkusem, nebo dát přednost jedinečnosti našeho řešení.

ravak logo 

Koncept Chrome

Nejširší designově sladěný koncept na českém trhu

Nechte se vést konceptem Chrome a koupelna vás překvapí synergií stylu s užitkem. Koncept Chrome je harmonicky sladěný do každého detailu a zahrnuje více než 200 výrobků. Jeho jednotícím estetickým prvkem je tvar oválu spojující všechny prvky do variabilně použitelného nadčasového setu, ve kterém najdete vanu, vanovou zástěnu, sprchové kouty v různých provedeních, sprchové vaničky, odtokový žlab, umyvadla, koupelnový nábytek, rozmanité druhy vodovodních baterií i koupelnové doplňky.

 

 

chrome01

Řešení pro každou koupelnu

 

 

 

Díky množství jednotlivých výrobků a jejich promyšlenému souladu zabydlí koncept Chrome koupelnu jakékoli velikosti. A nejen to! Koncept Chrome zahrnuje i výrobky určené na toalety. Vše v moderním nadčasovém designu.

  

chrome02

Keramika i kompozit

 

 

 

 

Dáváte přednost klasickým přednostem keramiky nebo vás víc potěší precizní design kompozitního litého materiálu? Vyberte si, co je vám bližší a můžete si být jisti, že pro každý požadavek má koncept Chrome řešení. Ke keramickým i litým umyvadlům máme stylově sladěný nábytek, který podporuje základní myšlenku každého modelu.

 

chrome03

 

Univerzální design

 

 

 

Tvary výrobků z konceptu Chrome jsou tak jednoduše krásné, že vás nikdy nepřestanou bavit. Jejich styl nedominuje a vždy lze sladit i s ostatním vybavením.

 

Koncept Classic

Klasické linie a střízlivý minimalismus

Vana v osvědčeném obdélníkovém tvaru a s ní související umyvadla a nábytek pro nadčasovou koupelnu.

 

classic01

Praktická vana v klasickém tvaru

 

 

 

Vana Classic má subtilní lemy, které z jejího vnitřního prostoru nezabírají více než je nezbytné. Pro koupání a sprchování tak poskytuje maximum místa. Sprchování navíc usnadňuje díky svým kolmým stěnám a plochému dnu. I vana v klasickém tvaru může být maximálně praktická.

  

classic02

Široký výběr součástí

 

 

 

 

Koncept Classic zahrnuje množství vysoce praktických prvků pro každou koupelnu. Kromě umyvadel obvyklých velikostí nabízí například i dvojumyvadla nezbytná pro každou větší rodinu. Jeho působnost však nekončí v koupelně díky nabídce malých umývátek a skříněk stylově a prakticky zařídí i toaletní místnost.

 

classic03

Koupelnový nábytek v široké nabídce barev

 

 

 

 Klasické tvary nábytku nechávají ideálně vyniknout korpusům v různých barvách. Dvířka zůstávají vždy lesklá bílá a k nim jsme připravili korpus v barvě březového dřeva nebo v čistě bílé.

 

Koncept Evolution

Kontrast síly a lehkosti pro výraznou koupelnu

Koncept Evolution nepatří mezi přehlédnutelné. Jeho oblé a jakoby tekoucí linie v koupelně šíří atmosféru pohody. Koncept Evolution představuje atraktivní kontrast robustních tvarů a výsledné lehkosti.

 

evolution01

Pohodlná vana

 

 

 

 

Její vnitřní prostor vychází z nejpřirozenějšího tvaru přírody - z elipsy a zprostředkovává pocit bezpečí a uvolnění. Svými rozměry patří k velkým vanám tvořícím přirozenou dominantu koupelny, avšak na rozdíl od zcela solitérních van se jednoduše podřídí jakkoli velkému prostoru.

  

evolution02

Ucelená nabídka

 

 

 

 

Designově výrazné výrobky potřebují odpovídající spoluhráče. Proto jsme k vaně Evolution vyvinuli promyšlený koncept všech produktů, které moderní koupelna potřebuje. Jsou praktické a svým designem se nesou na stejné vlně.

 

evolution03

Autorský design

 

 

 

 

Vana Evolution už stihla posbírat ocenění nejen od spokojených zákazníků, ale i od odborné veřejnosti. Design centrem ČR byla oceněna jako Vynikající výrobek roku.

 

 

Naše vize

Vytváříme rekonstrukce promyšlené do posledního detailu. Spolupracujeme přitom s předními českými a světovými výrobci....  Vaše nápady jsou pro nás inspirací.... Svěřte rekonstrukci do rukou profesionálů !Další aktuality