SANITÁRNÍ KERAMIKA

Previous Next

Sanitární keramika

Na trhu se dnes objevuje sanitární keramika různých výrobců, kteří hledí nejen na funkčnost, ale také na designové zpracování svých výrobků. Koupelnu si tak můžete vybavit dle svých potřeb, požadavků a nemusíte se omezovat na COKOLIV, pokud je Vaše koupelna menších rozměrů.

 

Samozřejmě je nutné hledět na cenu, ale chce to opravdu promyslet. Každý den totiž použijete umyvadlo, klozet i vanu nebo sprchový kout, je třeba dbát na to, aby to byly výrobky, na které je spolehnutí a zajistit si takové, které Vám budou dlouho sloužit.

 

Nemyslím si, že by někdo z našich zákazníků, pár dnů po dokončené rekonstrukci bytového jádra nebo koupelny měl radost z toho, že je nutné kvůli nekvalitnímu protékajícímu sprchovému koutu jeho koupelnu znovu rozkopat a o týden si tak prodloužit naši přítomnost v bytě. Ne že bychom tam nebyli rádi…

 

Z tohoto důvodu je dobré, abyste se spolehli na naše zkušenosti, které jsou za dobu, kdy provádíme rekonstrukce bytových jader a rekonstrukce koupelen, opravdu velmi pestré a bohaté.

 

sanitarni ravaksanitarni ravak 2 

 

Doporučujeme především kvalitní české výrobce, jako jsou

partneri ravakpartneri jika

ale rozhodně se nebráníme ani sanitární keramice světově proslulých značek, třeba:

partneri rocapartneri laufen

partneri kaldeweipartneri gustavberg

 

a mnohé další….


pár slov pod čarou – vybíráme s vámi sanitární keramiku

Proč právě RAVAK?

 

Firma RAVAK a.s. je momentálně největší výrobce vybavení pro koupelny ve střední a východní Evropě, působí ve více než 50 zemích světa. Firma neustále investuje do výrobních technologií a designové tvorby svých produktů a to jí staví na žebříčku Vašeho favorita pro vybavení koupelny opravdu na vysokou pozici.

 

Projděte si jednotlivé koncepty RAVAK a pochopíte. Ucelený design jednotlivých sérií, smysl pro detail a zpracování a to, že díky RAVAKU jste schopni do mini koupelny nacpat vanu se zástěnou (tudíž pro milovníky horkých koupelí vanu a pro ty, kdo upřednostňují tekoucí proudy vody po zádech zase sprchu), umyvadlo s odkládací plochou, nábytek, do kterého se vejde vše potřebné. Pozor! Díky vaně ROSA jsme při rekonstrukcích koupelen a bytových jader umístili do koupelny tolik praček, že by zaplnily menší parkoviště J.

 

A dál: sprchové kouty mají technické řešení AntiBlock, které brání zadrhnutí a zkřížení posuvných dveří sprchových zástěn. Tento mechanismus byl otostován na minimální životnost 1 000 000 otevření. Počítali jsme to….čtyřčlenné rodině, kde se bude každý 2x denně sprchovat by trvalo 170 let aby na tuto minimální životnost dosáhli.….AntiBlock tak bez nadsázky slibuje doživotní bezporuchový a tichý chod rámové konstrukce posuvných dílů.

 

Navíc: sídlí v Příbrami!…..a ve znaku má žabáka…zeleného, tak proč vlastně ne? Takové firmy je třeba podporovat už z principu.

 

cskk4

 

bskk3