KOUPELNOVÝ NÁBYTEK

Previous Next

Koupelnový nábytek

Koupelnový nábytek není jen zbytečnost, kam lze ukládat miliony kosmetických pomůcek, jak si myslí většina mužů, je to otázka dotažení celé rekonstrukce koupelny nebo rekonstrukce bytového jádra do naprosté dokonalosti. Prošli jsme si výběrem keramických obkladů, sanitárního vybavení, baterií, a když dojde na to nejdůležitější, jsme vyčerpaní a nemáme chuť cokoli dalšího ještě vybírat.

 

Ale když to neuděláte při samotné rekonstrukci Vaší koupelny nebo bytového jádra, už nikdy se do toho nepustíte a neustále budete řešit uložení všech důležitostí, jako jsou třeba právě kosmetické záležitosti, rovnátka Vašich dětí, koš na prádlo, prací prostředky atp. Zakoupením koupelnového nábytku se tak vyhnete spoustě různých nehezkých plastových pořadačů, dopřejete si konečně řádně osvětlené zrcadlo a myslím, že oceníte také rychlejší úklid koupelny, bez padajících zubních kartáčků a ostatních drobností, které se volně povalují po koupelně – aby také ne – musí tam být.

 

partneri jika

JIKA CUBE

 

cube 2

 

 

Na výběr máme nepřebernou škálu koupelnových nábytků, při výběru je třeba hledět na funkčnost a povrchovou úpravu, která bude opravdu vhodná do koupelny. Můžete vybírat ze sortimentu SIKA, pokud ale budete chtít něco trochu jiného, trochu výjimečného, trochu kvalitnějšího, zkuste se podívat třeba na nabídku firmy Jika nebo EDEN

 

 

logo eden

 

EDEN FIRENZE

 

firenze hlavn 01

 

tyto společnosti mají s výrobou letité zkušenosti, a rozhodně je zde z čeho vybírat.

Na trhu je nabídka velmi široká, nás ještě zaujal moderní koupelnový nábytek od české firmy Dřevojas

 

partneri drevojas

Dřevojas nabízí originální a kvalitní nábytek, mezi její produkty patří ale také umyvadla a koupelnová zrcadla s nevšedním designem.

 

DŘEVOJAS, TOWER

 

203

 

Tímto výběrem bychom měli ukončit veškeré výběry pro rekonstrukci koupelny, rekonstrukci WC nebo rekonstrukci bytového jádra, které spoustu lidí nebaví, spoustu z Vás nadchne, a spoustě z Vás při nich naskakují pupínky. Pokud ale nechcete plýtvat energií, navštivte nás, doporučíme Vám současné trendy, poukážeme na novinky a různé akce různých výrobců.

Výběr zařizovacích předmětů pro rekonstrukci bytového jádra nebo rekonstrukci koupelny pro Vás nebude noční můrou, díky našim zkušenostem a individuálnímu přístupu ke každému z Vás, nakonec Vás to bude bavit. Stejně jako nás.

 

 


 

pár slov pod čarou – vybíráme s Vámi koupelnový nábytek:

Nejvíc úžasná věc, která Vás nyní může potkat – navzorujte si koupelnový nábytek vlastními motivy, třeba nožky Vašeho potomka každé ráno na koupelnovém nábytku vidět, nemůže znamenat nic jiného, než bezva den!

Tuto službu nabízí jeden z našich českých výrobců. A my víme, který.